Logo cloodo.com
Logo cloodo.com
iParts.pl

iParts.pl

Poland

Rating Cloodo

280 Reviews - Trustscore 4.3

About iParts.pl

Dlaczego warto kupować części samochodowe na iParts.pl?

  • Największy polski sklep motoryzacyjny
  • Ponad 3 mln części samochodowych w jednym miejscu
  • Darmowa dostawa w 24h
  • Konkurencyjne ceny
  • Możliwość zwrotu do 14 dni


Sklep internetowy iParts.pl to wieloletni lider sprzedaży nowych części samochodowych w Polsce. W jego ofercie znajdują się wyłącznie części oryginalne, pochodzące od znanych polskich oraz światowych producentów. W stałej sprzedaży posiada ponad 2 000 000 części, podzielonych na szereg intuicyjnych kategorii odpowiadających układom znajdującym się w aucie. Sklep prowadzi sprzedaż drogą internetową, z możliwością odbioru części w siedzibie firmy - w Warszawie.

Każdy z Klientów w razie napotkania problemów z zakupem lub dobraniem części do swojego modelu samochodu, ma możliwość skontaktowania się z doświadczonymi konsultantami. Służą oni pomocą i radą w godzinach 8.00-20.00 w dni powszednie oraz 9.00 do 17.00 w soboty.

Na rynku, sklep wyróżnia się przede wszystkim bogatą ofertą, szybką dostawą zamówionych części, profesjonalnym doradztwem, łatwością dokonywania zakupów oraz konkurencyjnymi cenami, które są często o wiele niższe niż w sklepach stacjonarnych.
WR
Rating Cloodo

Reviews 280

Filter by:

Excellent
0%
Great
0%
Average
0%
Poor
0%
Bad
0%
Logo cloodo.com

Cloodo helps to accellerate Digital Transformation for any business with Know-How Agencies supported by Smart Project Management Apps and Secured Payment for Final Result

Cloodo is a trademark of Cloodo Inc, an Atlas company with registered address at Suite 206, 651 N Broad St , MiddleTown, NewsCattle, Delaware, US

Get it on Google Play
Logo icon cloodo.com

Cloodo Inc. Copyright ©2011-2021 All Rights Reserved.